O MNIE

Doświadczenie zawodowe

 

Przez wiele lat pracowałam w korporacjach międzynarodowych i krajowych na stanowiskach eksperckich, managerskich na rynkach finansowych. Więcej na LinkedIn.

Mentoringiem zajmuję się od 2013 roku. Moim doświadczeniem jest m.in. zbudowanie efektywnych zespołów, zarządzanie projektami, produktami, zmianą, konfliktem. Miałam przyjemność towarzyszyć wielu osobom w ich rozwoju zawodowym, wspierając w pokonywaniu blokad, odkrywaniu ich potencjałów, rozwijaniu talentów ale również w rozwoju osobistym, czasem wspierając także w wychodzeniu z miłych inaczej doświadczeń. Od 5 lat wspieram osoby w różnych obszarach życia w ramach tzw. mentoringu holistycznego.

Z mediacjami jestem związana od 2015 r. Blisko roczną praktykę odbyłam pod pieczą senioralnych mediatorów Polskiego Centrum Mediacji. Pracuję zgodnie z Europejskim Kodeksem Postępowania Mediatorów oraz ze Standardami prowadzenia mediacji i postępowania mediatora i Kodeksem Etycznym Mediatorów Polskich. Specjalizuję się w mediacjach rodzinnych, w szczególności pojednawczych, także w mediacjach cywilnych oraz wspieram w mediacjach rówieśniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *