O MNIE

Kim jestem

Nazywam się Andżelika Konaszuk.
Blisko 25 lat przepracowałam w korporacjach krajowych i międzynarodowych, w których spędziłam istotną część swojego życia. Po wielu doświadczeniach, które stały się moim udziałem, przyszedł czas, by zadbać o zdrowie, energię. Te doświadczenia, obserwacje i liczne rozmowy, ale także rozmaite doświadczenia osobiste miały niebagatelny wpływ na kierunek zmian w moim życiu. 

Obserwuję od lat, jak wielu ludzi traci siłę, odwagę w obliczu niekomfortowych sytuacji, doświadczeń mając nierzadko poczucie, że utknęli w matni. Nie wiedzą czasem, jak dokonać zmiany, jak odnaleźć lub wykorzystać swoją wewnętrzną moc do uzdrowienia relacji – z sobą, osobistych, rodzinnych. Nie wiedzą, jak zmienić to, jak myślą, jak się czują, jak mogą uporać się z przeszłością lub strachem o przyszłość, jak uwolnić się od tego, co nie służy, jak żyć w teraźniejszości ciesząc się życiem. 

Nie każdy ma poczucie wewnętrznej siły, nie każdy ma włączoną wewnętrzną nawigację. Czasem każdy potrzebuje pomocnej dłoni życzliwej osoby, która nie zawsze jest w najbliższym otoczeniu.

Dzielę się wiedzą, która jest otwarta dla wszystkich, która jest ponad wszelkimi podziałami, która wspiera i rozświetla drogę życia. Jako mentor holistyczny wspieram osoby w kryzysie emocjonalnym, wywołanym wewnętrznym lub zewnętrznym konfliktem oraz osoby, które doświadczyły traumatycznych zdarzeń w dzieciństwie, młodości lub w życiu dorosłym.

Osoby pozostające w konflikcie zewnętrznym, które chcą go rozwiązać, zachęcam do skorzystania z mediacji, pomocnej w niemal każdym sporze. Jako mediator wspieram osoby w komunikacji, rozwiązaniu konfliktu oraz wypracowaniu porozumienia. Mediuję w sporach prywatnych i sądowych. Preferuję mediację w nurcie humanistycznym, gdzie celem obok wypracowania porozumienia jest uzdrowienie relacji. 

Mottem moim są słowa Marshalla Rosenberga – Nie ma nic lepszego, nic bardziej radosnego i uszczęśliwiającego zarazem niż próba wniesienia swego wkładu w szczęście i dobro innych.

Każdy ma możliwość przywrócić sobie lub innym godność, szacunek, radość, harmonię, które są wewnętrzną naturą, a których gdzieś po drodze zostaliśmy pozbawieni w mniejszym lub większym stopniu.

Moje wartości to wolność, prawda, miłość, współodczuwanie, szacunek, komunikacja bez przemocy i zdrowy balans w życiu. 

Jestem mamą dwojga wyjątkowych jak na dzisiejsze czasy dwudziestolatków – Julii i Jakuba. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *