MENTORING

Obszary współpracy

 

Od 5 lat wspieram osoby w różnych obszarach życia, m.in. w pracy nad ograniczającmi przekonaniami, blokadami, komunikacją, w uruchomieniu wewnętrznej nawigacji, odzyskaniu własnej mocy, w drodze do siebie. Wspieram w rozwoju osobistym, wzmocnieniu poczucia własnej wartości, samoakceptacji, uwolnieniu emocji, wychodzeniu z trudnych, traumatycznych doświadczeń życiowych.

W zależności od oczekiwań, potrzeb Klienta, łączę różne, sprawdzone na sobie techniki. Towarzyszę Klientowi w jego zmianie. Często rozmowy przypominają swego rodzaju proces mediacji między sercem i rozumem albo podróż w czasie. 

Bliska jest mi problematyka relacji w związkach i rodzinie. Najczęściej pracuję z problemem kryzysu, samotności w związku, zdrady, utraty zaufania, braku satysfakcji z życia rodzinnego, braku wzajemnego wsparcia i zrozumienia ale także nadużyć na różnych płaszczyznach – przemocy emocjonalnej, materialnej i fizycznej (w tym nadmiernej kontroli, manipulacji, współuzależnienia) oraz rozpadu rodziny.

Wspieram uwikłanych w trudne relacje ze swoimi rodzinami, kochających za bardzo, niedostępnych emocjonalnie, wchodzących w toksyczne relacje, co zazwyczaj ma swoje podłoże w doświadczeniach z dzieciństwa.

W sytuacji perspektywy rozwodu albo separacji pomagam pokonywać kryzysy. Wierzę, że można rozwiązać różne, także te głębokie konflikty, jeśli są ku temu chęci, wola do pracy i odwaga.

Nasza przeszłość, choć nie jest bez znaczenia nie powinna mieć negatywnego wpływu na naszą przyszłość. Chyba, że z wyboru. Przeszłości nie można zmienić. Jest ona dla nas cennym wbrew pozorom doświadczeniem.

Teraźniejszość to czas na działanie, ale jeżeli przyszłość nie będzie dla nas jasna, to pozostaniemy uwikłani w problemach teraźniejszości, tej, którą sami stworzyliśmy w przeszłości i której nie możemy zmienić. Dlatego ważne jest uzdrowienie przeszłości i stworzenie szczęśliwej wizji swojej przyszłości. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *