CZYTELNIA,  MENTORING

Sercem możesz zmienić (swój) świat

 

Wszystko we wszechświecie komunikuje się z sobą przez drgania i wibracje. Dlatego podobne przyciąga podobne. Negatywna energia, którą emitujemy może przyciągnąć do naszego życia nieprzyjemne doświadczenia. Brzmi znajomo? 

Coraz powszechniejsza jeest wiedza, że sercem możemy zmienić świat. Ten swój i tym samym mamy wpływ na świat globalny.

To w co wierzymy z całego serca realizuje się. To fizyka, a nie magia albo cuda.

W wyniku badań przeprowadzonych kilkakrotnie okazało się, że ludzkie DNA ma bezpośredni wpływ na świat fizyczny. To pomost między światem wewnętrznym a zewnętrznym. Odległość nie ma tu żadnego znaczenia, w polu kwantowym bowiem nie istnieje. DNA komunikuje się z całym otoczeniem.

Osoby z otwartmi sercami, przeżywające głęboką miłość mogą zmienić swoje DNA. Jeśli jednak nie masz kogoś, kogo naprawdę szczerze kochasz – zacznij od pokochania siebie. Mów codziennie rano do lustra w łazience albo w przedpokoju szczerze, prosto z serca, z czułością i dobrocią wobec siebie – Kocham Cię <3 Zobaczysz jak Twój świat się zmieni.

Wokół serca istnieje 2,5 metrowe pole energetyczne, które otacza serce. Jest ono większe od pola mózgu. Udowodniono, że mózg nie działa samodzielnie, ale otrzymuje sygnały z serca.

Siłą myśli każdy może wpłynąć na przyszłość. Przyszłość jest tak samo realna jak przeszłość. Nasza energia testuje możliwości różnych rodzajów przyszłości i nawiązuje połączenie z tą, która pasuje najlepiej do naszej fali ofertowej = nasze życzenie. Nasz obecny stan świadomości ustala wszystkie możliwe zdarzenia w bliskiej przyszłości. Siłą myśli można zmienić materię.

Uważaj na swoje myśli – są początkiem twoich czynów. Miej świadomość, że swoimi myślami wpływasz na życie swoje i ludzi wokół. Miej baczenie kim i czym się otaczasz. Trzymaj się z dala od klimatu i ludzi, którzy działają na ciebie destrukcyjnie. Przyjrzyj się swoim relacjom. To wskazówka dla ciebie, gdzie jesteś. Przyjrzyj się sobie. Jak ty funkcjonujesz w codzienności. Jeśli to co obserwujesz, czujesz, jest toksyczne, poniżające, przygnębiające, frustrujące, przytłaczające, ograniczające ciebie – powiedz dość. 

Odkrycie, że samą siłą myśli możemy zmieniać nasze DNA, zszokowało wielu naukowców. A więc świat jest inaczej zbudowany i inaczej funkcjonuje, niż dotychczas sądzono? Nastał czas totalnej zmiany paradygmatów.

To wszystko co robisz, rób lekko, nie nadwyrężaj się, nie stosuj wielkiej siły. Dlatego pamiętaj, im bardziej czegoś chcesz tym mniej chciej.

Inteligencja duchowa stopniowo zdobywa coraz większe pole wpływów. Ludzie otwierają się na nią, posługując się na co dzień technikami pracy ze świadomością, traumami, które transformują ich percepcję i poczucie szczęścia.

Pojawiają się kolejne enuncjacje nowych odkryć, spostrzeżeń, technik i urządzeń dopasowanych do nowych standardów pracy nad biopolem i ciałem.

Prawdziwym przełomem ostatnich lat stało się odkrycie tzw. prawa rezonansu. Prawo to stanowi, że każdy z nas posiada swoje, unikalne pole rezonansowe, które kształtowane jest przez serce. Pole to z kolei wprawia w ruch zarówno materię jak i otaczającą nas energię.

To, co wyśle nasze serce, zależy od naszych myśli. Dzięki nim oddziałujemy na pola rezonansowe wszystkiego i wszystkich, którzy nas otaczają. Nieważne, czy mówimy o bolących plecach, uszczerbku na wzroku, sercu bliskiej osoby, DNA osoby znajdującej się na innej półkuli czy… o przyszłości. Wpływamy na absolutnie każdą rzecz we wszechświecie.

Istnieje pole energii, które łączy wszystko ze wszystkim.
To pole energetyczne komunikuje się z naszym polem rezonansowym.
Stwarzamy nasze pola rezonansowe poprzez język uczuć i przez energię myśli, przede wszystkim jednak przez nasze przekonania.
Te wysyłamy za pomocą pola serca, naszego DNA i naszej siły myśli. Odległości nie odkrywają żadnej roli w przypadku pól rezonansowych, podobnie jak czas.

Dzięki prawu rezonansu jesteśmy połączeni ze wszystkim i wszystkimi. Jeśli ktoś lub coś wchodzi z nami w rezonans, musi zareagować. Wszystko, co wchodzi z nami w rezonans, jest przyciągane do naszego życia.

Również i my jesteśmy przyciągani przez pola rezonansowe innych, kiedy one współbrzmią z naszym polem rezonansowym.
Zawsze od nas zależy, jaki wewnętrzny potencjał drgań chcemy aktywować.

Naszymi lękami stwarzamy to, czego się boimy.
Jeśli czegoś nie mamy, to znaczy, że nie stworzyliśmy temu właściwego pola rezonansowego. Tak więc mając świadomość wpływu na własne życie, pamiętajmy, że wszystko czego chcemy doświadczać, a co dobre, piękne, wartościowe dla nas – zależy od nas samych, od naszego postrzegania świata, naszych emocji, myśli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *